Nabídka spolupráce

Výběrové řízení: PR manažer/ka

Česká rozvojová agentura vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice PR manažer/ka. Zájemci mohou zasílat motivační dopis spolu se strukturovaným životopisem do 31.8.2016.

Bližší informace jsou obsaženy v příloze "Výběrové řízení ČRA na obsazení pozice PR manažer/ka" (PDF, 0.2MB).

Výběrové řízení: Auditor/ka interních procesů

Česká rozvojová agentura vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice Auditor/ka interních procesů. Zájemci mohou zasílat motivační dopis spolu se strukturovaným životopisem do 31.8.2016.

Bližší informace jsou obsaženy v příloze "Výběrové řízení ČRA na obsazení pozice Auditor/ka interních procesů" (PDF, 0.2MB).

Výběrové řízení: Referent zahraniční rozvojové spolupráce (ZRS) ČR pro koordinaci ZRS ČR v zemích východního partnerství Gruzie, Moldavsko, Ukrajina

Česká rozvojová agentura vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice Referent zahraniční rozvojové spolupráce (ZRS) ČR pro koordinaci ZRS ČR v zemích východního partnerství Gruzie, Moldavsko, Ukrajina.  Zájemci mohou zasílat motivační dopis spolu se strukturovaným životopisem do 31.8.2016.

Bližší informace jsou obsaženy v příloze "Výběrové řízení ČRA na obsazení pozice Referent zahraniční rozvojové spolupráce (ZRS) ČR pro koordinaci ZRS ČR v zemích východního partnerství Gruzie, Moldavsko, Ukrajina" (PDF, 0.4MB).

TisknoutRSS

© 2009 Česká rozvojová agentura